Login Form

Emlékezzen rám

       
Top Panel

Középhaladó tanfolyam (2. szint)

kozep 1Középhaladó tanfolyamaink 4 hetesek, a foglakozások szombaton és vasárnap vannak 11 és 12 óra között.

Az alapengedelmes tanfolyam (1. szint) elvégzése után iskolánkban lehetőség nyílik az eddig tanultak elmélyítésére és új feladatok elsajátítására. A középhaladó tanfolyamra (2. szint) kutyánk rendelkezik a kellő fegyelemmel ahhoz, hogy az eddig tanultakat egy magasabb szintre emelhessük. A középfokú tanfolyam végére kellő gyakorlással elérjük, hogy kutyánkat bárhová magunkkal vihessük és 100%-ig megbízhatóan viselkedjen. A tanfolyam segít abban, hogy már biztonságosan lecsatolhassuk a pórázról, mert tudjuk, hogy visszajön hívásra.

Bővebben: Középhaladó tanfolyam (2. szint)

Haladó tanfolyam (3. szint)

halado 4Haladó tanfolyamaink 4 hetesek, a foglakozások szombaton és vasárnap vannak 12 és 13.30 között.

A középhaladó tanfolyam (2. szint) után lehetőség nyílik a legmagasabb engedelmességi szint elvégzésére. A tanulók itt már póráz nélkül dolgoznak és megismerkednek az állítás és a szabályos behívás gyakorlatával. Itt a hangsúly már 100%-ig azon van, hogy kutya és gazdi tökéletes összhangban tudjon együtt dolgozni, akár pórázon, akár póráz nélkül.

Bővebben: Haladó tanfolyam (3. szint)