• Kutyaovi
  • Haladó tanfolyam

AJÁNDÉKOZZ KUTYAISKOLÁT!

Kutya ajandek kep

Nincsen ajándékötleted párodnak, szüleidnek, testvére(i)dnek, gyereke(i)dnek, barátaidnak, szomszédPistabácsinak?

SEGÍTÜNK! Ajándékozz nekik kutyaiskolai kupont, ami tökéletes ötlet lehet bárkinek, akinek van kutyája és szeretné, hogy jobb kapcsolat legyen köztük, vagy éppen elakadt a nevelésben!

Nincs más teendőd, mint hogy írj nekünk az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, válaszunk után fizesd be az ajándéknak szánt összeget (lehet ez a teljes tanfolyam ára, vagy egy általad választott összeg) és már küldjük is a névre szóló, gyönyörűszép ajándékkupont!

Ennél jobb ajándékot nehéz kitalálni! (A megvásárolt kupon 1 teljes évig beváltható!)